Ubercart Discount Coupons (7.x-2.1-alpha7) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Actions
mg: Asa

en: Remove
mg: Esory

en: Account
mg: Kaonty
