Ubercart Discount Coupons (7.x-2.1-alpha7) - en to my translation catalogue (16 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Name
my: အမည်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Recipients
my: လက်ခံရရှိမည့်သူများ

en: Unlimited
my: အကန့်အသတ်မရှိ

en: None.
my: ဘာမှမရှိ

en: or
my: သို့မဟုတ်

en: Print
my: မိတ္တူထုတ်ရန် (ပရင့်ထုတ်ရန်)
