Ubercart Discount Coupons (7.x-2.1-alpha7) - en to oc translation catalogue (30 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Value
oc: Valor

en: Subject
oc: Objècte

en: Actions
oc: Accions

en: Remove
oc: Levar

en: Edit
oc: Modificar

en: Message
oc: Messatge

en: Name
oc: Nom

en: View
oc: Veire

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Created
oc: Creat(ada)

en: All
oc: Tot

en: Active
oc: Actiu

en: Recipients
oc: Destinataris

en: Mode
oc: Mòde

en: Unlimited
oc: Illimitat

en: Code
oc: Còde

en: Inactive
oc: Inactiu

en: Start date
oc: Data de començament

en: End date
oc: Data de fin

en: Order
oc: Òrdre

en: None.
oc: Pas cap.

en: or
oc: o

en: Coupons
oc: Copons

en: Print
oc: Impression

en: Account
oc: Compte

en: Any
oc: Qual que siá

en: User autocomplete
oc: Picada semi-automatica dels noms d'utilizaire
