Ubercart Discount Coupons (7.x-2.1-alpha7) - en to ug translation catalogue (17 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Name
ug: ئىسىم

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Mode
ug: مودېل

en: Unlimited
ug: چەكسىز

en: Code
ug: كود

en: Order
ug: تەرتىبى

en: None.
ug: يوق.

en: Print
ug: بېسىپ چىقىرىش
