Ubercart Discount Coupons (7.x-2.1-alpha4) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Value
az: Qiymət

en: Subject
az: Mövzu

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Remove
az: Çıxart

en: Edit
az: Dəyiş

en: Message
az: Mesaj

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Unknown
az: Naməlum

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Recipients
az: Qəbul edənlər

en: Mode
az: Rejim

en: Display options
az: Monitor parametrləri

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi

en: End date
az: Son tarix

en: or
az: və ya

en: Print
az: Çap et
