Ubercart Discount Coupons (7.x-2.1-alpha7) - en to ml translation catalogue (18 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Gross
ml: മൊത്തത്തിലുള്ള

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Name
ml: പേര്

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: Active
ml: സജീവമായ

en: Recipients
ml: സ്വീകർത്താക്കൾ

en: Mode
ml: മോഡ്

en: Unlimited
ml: അനിയന്ത്രിതം

en: Code
ml: കോഡ്

en: None.
ml: ഒന്നുമില്ല.
