Ubercart Discount Coupons (7.x-3.0-alpha0) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Subject
ht: Sijè

en: Message
ht: Mesaj

en: Name
ht: Non

en: All
ht: Tout
