Ubercart Discount Coupons (7.x-3.0-alpha0) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Value
hy: Արժեք

en: Subject
hy: Թեմա

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: View
hy: Դիտել

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Recipients
hy: ստացողներ

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Code
hy: Կոդ
