Ubercart Discount Coupons (7.x-3.0-alpha0) - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Subject
ka: სათაური

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: Recipients
ka: მიმღებები

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Unlimited
ka: ულიმიტო

en: Code
ka: კოდი

en: None.
ka: არცერთი.
