Ubercart Discount Coupons (7.x-3.0-alpha0) - en to or translation catalogue (11 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: n/a
or: ଆବଶ୍ୟକ ନୁହଁ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Mode
or: ଧାରା

en: Unlimited
or: ଅସୀମ

en: Code
or: ସଂକେତ

en: None.
or: କିଛି ନୁହଁ।

en: Account
or: ଖାତା

en: User autocomplete
or: ଚାଳକ ସ୍ୱୟଂ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ
