Ubercart Discount Coupons (7.x-3.0-alpha0) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Subject
os: Темæ

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Remove
os: Схаф

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Message
os: Хъусинаг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: View
os: Фенд
