Ubercart CSV (7.x-2.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Save
fi: Tallenna

en: Products
fi: Tuotteet
