Ubercart CSV (7.x-2.1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Save
gl: Gardar

en: Products
gl: Produtos
