Ubercart CSV (7.x-2.1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Actions
ja: アクション

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Save
ja: 保存

en: Products
ja: 商品

en: Order By
ja: ソート順

en: CSV Export
ja: CSVエクスポート
