Ubercart CSV (7.x-2.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Actions
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Save
oc: Enregistrar
