Ubercart CSV (7.x-2.1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Actions
pt: Ações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Edit
pt: Editar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não pode ser desfeita.

en: Save
pt: Salvar

en: Products
pt: Produtos

en: Billing Address
pt: Endereço de cobrança

en: CSV Export
pt: Exportar para CVS
