Ubercart CSV (7.x-2.1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Edit
pt: Editar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser desfeita.

en: Save
pt: Guardar

en: Products
pt: Produtos

en: List name
pt: Nome da lista

en: Billing Address
pt: Endereço de Faturação

en: CSV Export
pt: Exporta ficheiro CSV

en: Shipping Address
pt: Endereço de Entrega
