Ubercart CSV (7.x-2.1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Save
sv: Spara

en: Products
sv: Varor

en: List name
sv: Listrubrik

en: Export Options
sv: Alternativ för export
