Ubercart CSV (7.x-2.2) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Edit
af: Wysig

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Save
af: Stoor

en: Products
af: Produkte
