Ubercart CSV (7.x-2.2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Actions
ast: Aiciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: Save
ast: Guardar
