Ubercart CSV (7.x-2.2) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Save
fr: Enregistrer

en: Products
fr: Produits

en: List name
fr: Afficher nom

en: CSV Export
fr: Export CSV

en: Export Options
fr: Options d'exportation
