Ubercart CSV (7.x-2.2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Save
sk: Uložiť

en: Products
sk: Produkty
