Ubercart CSV (7.x-2.2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Actions
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Save
vi: Lưu

en: Products
vi: Sản phẩm
