Ubercart CSV (7.x-2.3) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Products
lt: Prekės

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: CSV Export
lt: CSV Eksportavimas
