Ubercart CSV (7.x-2.3) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.
