Ubercart CSV (7.x-2.4) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Edit
cy: Golygu

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Products
cy: Nwyddau
