Ubercart CSV (7.x-2.4) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Actions
ru: Действия

en: Cancel
ru: Отмена

en: Edit
ru: Редактировать

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Other Options
ru: Другие опции

en: Products
ru: Товары

en: Ubercart - extra
ru: Ubercart - дополнительно

en: Order By
ru: Сортировать по

en: CSV Export
ru: Экспорт в CSV

en: Report Name
ru: Название отчёта
