Ubercart CSV (7.x-2.4) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Actions
tr: Eylemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Edit
tr: Düzenle

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Products
tr: Ürünler

en: Ubercart - extra
tr: Ubercart - ilave
