Ubercart Ctools (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Credit card charged: !amount
fr: Carte bancaire débitée : !amount

en: Credit card charge failed.
fr: Le débit de la carte bancaire a échoué.

en: Card charged, resolution code: 0022548315
fr: Carte débitée, code de validation: 0022548315

en: Credit card payment processed successfully.
fr: Paiement par carte bancaire traité avec succès.

en: Security code
fr: Code de sécurité
