Ubercart Ctools (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Ubercart - extra
hu: Übercart - extra

en: Credit card charged: !amount
hu: A bankkártya terhelve lett: !amount

en: Credit card charge failed.
hu: A bankkártya terhelése nem sikerült.

en: Card charged, resolution code: 0022548315
hu: A bankkártya meg lett terhelve, a nyilvántartási kód: 0022548315

en: Credit card payment processed successfully.
hu: A bankkártyás fizetés sikeresen fel lett dolgozva.

en: Security code
hu: Biztonsági kód

en: Ubercart Ctools Example
hu: <em>Ubercart Ctools</em> példa

en: Test cart pane
hu: Kosár ablak kipróbálása

en: Test checkout pane
hu: Megrendelés ablak kipróbálása

en: Test checkout pane description.
hu: Próbajellegű megrendelés ablak leírása.

en: Test checkout pane data
hu: Próbajellegű megrendelés ablak adatok

en: Test order pane
hu: Próbajellegű megrendelés ablak

en: Test order pane description.
hu: Próbajellegű megrendelés ablak leírása.

en: Test Payment Gateway
hu: Fizetési átjáró kipróbálása

en: Process credit card payments through the Test Payment Gateway.
hu: Hitelkártyás fizetések feldolgozása a próbajellegű fizetési átjárón keresztül.

en: Test payment method
hu: Fizetési módszer kipróbálása

en: Use test payment method:
hu: Próbajellegű fizetési folyamat használata:

en: Test payment method1
hu: Próbajellegű fizetési folyamat

en: Use test payment method to process payment.
hu: Próbajellegű fizetési folyamat használata a fizetés feldolgozásához.

en: Your partner number.
hu: Saját partnerszám.

en: Your security code.
hu: Saját biztonsági kód.

en: Your account.
hu: Saját fiók.

en: test payment method description
hu: Próbajellegű fizetési folyamat leírása
