Ubercart Ctools (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Ubercart - extra
ja: Ubercart - 特別機能

en: Credit card charged: !amount
ja: クレジットカード請求: !amount

en: Credit card charge failed.
ja: クレジットカード請求が失敗しました。

en: Card charged, resolution code: 0022548315
ja: カード請求、結果コード: 0022548315

en: Credit card payment processed successfully.
ja: クレジットカード払いは正しく処理されました。
