Ubercart Ctools (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Credit card charged: !amount
nl: Creditcard gekrediteerd voor !amount

en: Credit card charge failed.
nl: Creditcard-betaling mislukt.

en: Card charged, resolution code: 0022548315
nl: Kaart gewijzigd, code: 0022548315

en: Credit card payment processed successfully.
nl: Creditcard-betaling succesvol verwerkt.

en: Security code
nl: Beveiligingscode
