Ubercart Ctools (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Ubercart - extra
tr: Ubercart - ilave

en: Credit card charged: !amount
tr: !amount ödemesi kabul edildi.

en: Credit card charge failed.
tr: Kredi kartı tahsilatı başarısızlıkla sonuçlandı.

en: Card charged, resolution code: 0022548315
tr: Karttan tahsilan gerçekleştirildi. Referans kodu: 0022548315

en: Credit card payment processed successfully.
tr: Kredi kartı ödemesi başarıyla tamamlanmıştı.
