Ubercart Ctools (7.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Credit card charged: !amount
da: Hævet på kreditkort: !beløb

en: Credit card charge failed.
da: Kreditkortgebyr fejlede.

en: Card charged, resolution code: 0022548315
da: Beløb trukket, code: 0022548315

en: Credit card payment processed successfully.
da: Kreditkortbetalingen er gennemført.

en: Security code
da: Sikkerhedskode
