Ubercart Ctools (7.x-1.0-alpha2) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Credit card charged: !amount
de: Kreditkarte wurde belastet: !amount

en: Credit card charge failed.
de: Belastung der Kreditkarte schlug fehl.

en: Card charged, resolution code: 0022548315
de: Karte belastet, resolution code: 0022548315

en: Credit card payment processed successfully.
de: Kreditkarten Zahlung erfolgreich abgeschlossen.

en: Security code
de: Sicherheits-Code
