Ubercart Ctools (7.x-1.0-alpha2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Credit card charged: !amount
it: Addebito carta di credito: !amount

en: Credit card charge failed.
it: Addebito carta di credito non riuscito.

en: Card charged, resolution code: 0022548315
it: Carta addebitata, codice di risoluzione: 0022548315

en: Credit card payment processed successfully.
it: Pagamento con carta di credito avvenuto con successo.

en: Security code
it: Codice di sicurezza
