Ubercart Ctools (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: Credit card charged: !amount
lt: Kortelė apmokestinta: !amount

en: Credit card charge failed.
lt: Kortelės apmokestinimas nepavyko.

en: Card charged, resolution code: 0022548315
lt: Kortelė apmokestinta, sprendimo kodas: 0022548315

en: Credit card payment processed successfully.
lt: Kreditinės kortelės mokėjimas atliktas sėkmingai.
