Ubercart Ctools (7.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Credit card charged: !amount
pt: Cartão de crédito cobrado: !amount

en: Credit card charge failed.
pt: Não foi possível cobrar do cartão de crédito.

en: Card charged, resolution code: 0022548315
pt: Cartão alterado, código de resolução: 0022548315

en: Credit card payment processed successfully.
pt: Cartão de crédito processado com sucesso.

en: Security code
pt: Código de segurança
