Ubercart Ctools (7.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Ubercart - extra
uk: Уберкарт - екстра

en: Credit card charged: !amount
uk: Сума знята із кредитної карти: !amount

en: Credit card charge failed.
uk: Зняття грошей із кредитної карти не вдалося.

en: Card charged, resolution code: 0022548315
uk: Сума знята із кредитної карти, код дозволу: 0022548315

en: Credit card payment processed successfully.
uk: Платіж за допомогою кредитної карти проведений успішно.

en: Security code
uk: Код безпеки
