Ubercart Customization Tools (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Language
cs: Jazyk

en: Personal information
cs: Osobní informace

en: Shopping cart
cs: Nákupní košík

en: Finished
cs: Hotovo

en: Submit order
cs: Odeslat objednávku

en: Next step
cs: Další krok
