Ubercart Customization Tools (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Language
es: Idioma

en: Personal information
es: Información personal

en: Shopping cart
es: Cesta de la compra

en: Finished
es: Terminado

en: Submit order
es: Realizar pedido
