Ubercart Customization Tools (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Language
fr: Langue

en: Personal information
fr: Informations personnelles

en: Shopping cart
fr: Panier

en: Finished
fr: Fin de l'installation

en: Submit order
fr: Soumettre la commande

en: Next step
fr: Étape suivante

en: Previous step
fr: Étape précédente
