Ubercart Customization Tools (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Language
he: שפה

en: Shopping cart
he: סל קניות

en: Finished
he: סיום

en: Submit order
he: שלח הזמנה

en: Next step
he: הבא

en: Previous step
he: הקודם
