Ubercart Customization Tools (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Language
it: Lingua

en: Shopping cart
it: Carrello

en: Finished
it: Completato

en: Submit order
it: Invia ordine

en: Next step
it: Prossimo step
