Ubercart Customization Tools (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Language
ja: 言語

en: Shopping cart
ja: ショッピングカート

en: Finished
ja: 完了

en: Ubercart - extra
ja: Ubercart - 特別機能

en: Submit order
ja: 注文を送信

en: Next step
ja: 次の段階

en: Previous step
ja: 前の段階
