Ubercart Customization Tools (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Language
lt: Kalba

en: Shopping cart
lt: Pirkinių krepšelis

en: Finished
lt: Pabaiga

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: Submit order
lt: Pateikti užsakymą

en: Next step
lt: Kitas žingsnis
