Ubercart Customization Tools (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Language
lv: Valoda

en: Shopping cart
lv: Pirkumu grozs

en: Finished
lv: Pabeigts

en: Submit order
lv: Veikt pasūtījumu

en: Next step
lv: Nākamais solis
