Ubercart Customization Tools (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Language
ru: Язык

en: Shopping cart
ru: Корзина

en: Finished
ru: Завершено

en: Ubercart - extra
ru: Ubercart - дополнительно

en: Submit order
ru: Отправить заказ

en: Next step
ru: Следующий шаг
