Ubercart Customization Tools (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Language
hu: Nyelv

en: Shopping cart
hu: Kosár

en: Finished
hu: Kész

en: Ubercart - extra
hu: Übercart - extra

en: Submit order
hu: Rendelés beküldése

en: Next step
hu: Következő lépés
