Ubercart Customization Tools (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Language
is: Tungumál

en: Shopping cart
is: Innkaupakarfa

en: Finished
is: Lokið

en: Submit order
is: Ganga frá pöntun

en: Previous step
is: Fyrra skref
